Titles you rated
Dark MatterRated ★ 4.0
The Four SeasonsRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5- EuphoriaRated ★ 3.5
EuphoriaRated ★ 3.5- K for KimbapRated ★ 2.5
WaywardRated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
ManifestRated ★ 2.0
ManifestRated ★ 2.0
Manifest Season 2Rated ★ 3.0
ManifestRated ★ 4.0
The Fall of the House of UsherRated ★ 4.0
EricRated ★ 3.0
The GentlemenRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
You Are What You Eat: A Twin ExperimentRated ★ 4.0