Series
Ratings
31
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.0
Russian DollRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Over the Garden WallRated ★ 4.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Grace and FrankieRated ★ 5.0
Grace and FrankieRated ★ 5.0