Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 4.0
BossRated ★ 1.0
CocoRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Detective Conan: Crimson Love LetterRated ★ 3.5
Project SilenceRated ★ 3.5
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 3.0- PilotRated ★ 1.5
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 3.0