Titles you rated
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Johnny ExpressRated ★ 5.0- The Starry nightRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Lethal WeaponRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 4.5
Ben-HurRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0