Movies
Ratings
210
HairsprayRated ★ 3.5
Wonderful NightmareRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The DressmakerRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 3.5
The Little PrinceRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 4.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.5- Les MisérablesRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5