Movies
Ratings
52
BargainRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
Set Me FreeRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.0
Munich: The Edge of WarRated ★ 4.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0