Titles you rated
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.5
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.0
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.0
Space ForceRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 5.0
The Midnight GospelRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Camping ClubRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
Run OnRated ★ 4.5
LuciferRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5