Titles you rated
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
A Simple FavorRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5
Summer 1993Rated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
RampantRated ★ 2.5
Miss BaekRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
XOXORated ★ 2.5
OkjaRated ★ 4.0
But I'm a CheerleaderRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
The Skin I Live InRated ★ 3.0