Titles you rated
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
BlindRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 2.0
HarmonyRated ★ 5.0
Way Back HomeRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 3.0
Forbidden QuestRated ★ 1.0