Titles you rated
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
The CreatorRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 5.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 1.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
The Night OwlRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0