Titles you rated
Battle RoyaleRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0
SawRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
MarathonRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.0