Titles you rated
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
QuickRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Never Back DownRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 4.0
ColombianaRated ★ 3.0