Titles you rated
Gekokujo KyujiRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 3.0- War of MoneyRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Heartless CityRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.5