Titles you rated
Dark NunsRated ★ 2.5
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
Boomerang FamilyRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 1.5
Our SeasonRated ★ 3.5
PhantomRated ★ 3.0
Better DaysRated ★ 5.0- House of the SeasonsRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
A Normal FamilyRated ★ 3.5
SoulmateRated ★ 3.0
TwistersRated ★ 3.0- HeroRated ★ 2.0
HoneySweetRated ★ 2.0
FollowingRated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 0.5