Titles you rated
HanbandoRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 1.0
SpeedRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Ninja AssassinRated ★ 0.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 2.0
Men in BlackRated ★ 3.5
Red CliffRated ★ 4.0
WaterworldRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
CommitmentRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 3.5
The ChorusRated ★ 2.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 0.5
PainedRated ★ 2.5
Resident EvilRated ★ 4.0