Titles you rated
Believer: extended cutRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5- Muscle ManRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
VivariumRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
TOM AND JERRYRated ★ 4.5
MiseryRated ★ 4.5