Titles you rated
The Divine WeaponRated ★ 5.0
The Last ExorcismRated ★ 4.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 4.0
Saw IVRated ★ 3.0
Small Town RivalsRated ★ 2.0
HellboyRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Samaritan GirlRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 4.0
HostelRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 4.0
The Descent: Part 2Rated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 5.0
Saw IIIRated ★ 4.0
The MistRated ★ 5.0
One Missed CallRated ★ 4.0