Movies
Ratings
70
LUCK KEYRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Escape RoomRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 5.0
Inside meRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
Enola HolmesRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
BraveRated ★ 5.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 5.0
Incredibles 2Rated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Swing KidsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0