Titles you rated
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 5.0
Bungo Stray DogsRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 5.0