Titles you rated
ObsessedRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Gemini ManRated ★ 2.5
Dora and the Lost City of GoldRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
SickoRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
Goodbye Christopher RobinRated ★ 4.5
Life Feels GoodRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.0