Series
Ratings
46
The Queen's GambitRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 5.0
Movie RoomRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 4.5
- 다큐프라임 - 민주주의Rated ★ 4.0
VRated ★ 3.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 2.5
All My Love For YouRated ★ 3.0
The Last Scandal of My LifeRated ★ 3.5
Keu Keu Island's SecretRated ★ 3.5
East of EdenRated ★ 0.5