Titles you rated
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 2.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
Penguins of MadagascarRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
Portrait of a BeautyRated ★ 2.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0