Movies
Ratings
142
ChloeRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
Drag Me to HellRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0