Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 5.0
The TouristRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
MinariRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0