Series
Ratings
76
Reply 1988Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 3.5
The Virtual BrideRated ★ 2.5
My Love Eun DongRated ★ 1.0
Personal TasteRated ★ 2.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Mr. BackRated ★ 2.0
Birth of a BeautyRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 2.0
PianoRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 1.5