Titles you rated
Tidal WaveRated ★ 4.0
ConfuciusRated ★ 4.0
ResurrectionRated ★ 3.5
The Road HomeRated ★ 4.0
Blossom AgainRated ★ 2.0
BandidasRated ★ 3.0
Step Up All InRated ★ 4.0
To LiveRated ★ 3.5
Over the BorderRated ★ 3.5
Out LiveRated ★ 3.0
Monster-in-LawRated ★ 3.0
A Wedding InvitationRated ★ 1.5
Raise the Red LanternRated ★ 3.5
The Barber of SiberiaRated ★ 3.0
ElizabethtownRated ★ 3.0
A Good YearRated ★ 3.0
Stanley Ka DabbaRated ★ 4.0
NineRated ★ 3.5
Just Like HeavenRated ★ 2.5
Something BorrowedRated ★ 3.0