Titles you rated
The Slave HuntersRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
BigRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0