Titles you rated
Nothing SeriousRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 3.5
One Way TripRated ★ 3.0
Pokémon: The First MovieRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
Rear WindowRated ★ 3.5
The Night of the UndeadRated ★ 3.0
Hot Summer NightsRated ★ 2.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 1.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 3.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 2.5
Happy Death DayRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 0.5
Princess MononokeRated ★ 4.0