Titles you rated
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.5
Kaiji: Against All RulesRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
Steven UniverseRated ★ 4.0- 大改造!!劇的ビフォーアフターRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 4.5