Movies
Ratings
654
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
No Time to DieRated ★ 4.5
SoulRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
EscapeRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
Hunter KillerRated ★ 4.5