Series
Ratings
37- 명탐정 코난Rated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.0- Unanswered questionsRated ★ 3.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.0- Red SorghumRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.0