Movies
Ratings
413
Door LockRated ★ 3.0
The WitnessRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 1.5
Miss BaekRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
The Evil DeadRated ★ 2.5
King KongRated ★ 4.5
I Feel PrettyRated ★ 4.5
The ClientRated ★ 3.5
MarionetteRated ★ 2.5
In TimeRated ★ 3.5
The SwindlersRated ★ 3.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 2.5
Jail BreakersRated ★ 3.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 0.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.5
Saw IIRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.5