Series
Ratings
147- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 2.5
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 2.5
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- Men on a MissionRated ★ 4.0
South ParkRated ★ 3.0
SmallvilleRated ★ 2.0
Evasive Inquiry AgencyRated ★ 3.5- Sexi Mong Season 1Rated ★ 4.5
The 4400Rated ★ 2.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0
Dragon Ball GTRated ★ 2.0
Love CellsRated ★ 1.0
PSYCHO-PASSRated ★ 3.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
Fashion KingRated ★ 3.5