Titles you rated
ChernobylRated ★ 4.0- 신 도라에몽Rated ★ 3.5
- 신 도라에몽Rated ★ 3.5
- 신 도라에몽Rated ★ 3.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 3.5- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 4.0
- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 3.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- Doctor WhoRated ★ 4.0
- Doctor WhoRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0