Movies
Ratings
122
Blade IIRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
HancockRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0