Movies
Ratings
1085
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
Erin BrockovichRated ★ 3.5
Once a ThiefRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 3.5
It Could Happen to YouRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
Bad Boys IIRated ★ 3.5
New in TownRated ★ 2.0
Tricky BrainsRated ★ 2.5
The ReaderRated ★ 2.0
OnceRated ★ 3.5
PapillonRated ★ 4.0
Nacho LibreRated ★ 2.5
Jail BreakersRated ★ 1.5
Trouble with the CurveRated ★ 2.5
Van HelsingRated ★ 1.0