Movies
Ratings
56
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 2.0
1987: When the Day ComesRated ★ 2.0
Grave of the FirefliesRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
IntentionRated ★ 1.0
Shallow HalRated ★ 2.5
Scandal MakersRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 2.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 2.5
I Am The KingRated ★ 1.5
MementoRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 1.5
OrphanRated ★ 3.5