Titles you rated
The MercilessRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
TenetRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 4.5
The Sheriff In TownRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 2.0