Titles you rated
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 3.0
Once Upon a TimeRated ★ 5.0
Community Season 1Rated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 3.0
Secret LoveRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 2.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 0.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0