Movies
Ratings
826
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
Someone SpecialRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
BLUE GIANTRated ★ 5.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
Lost in StarlightRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Crypto ManRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 3.0
Single in SeoulRated ★ 2.5