Titles you rated
KOKUHORated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
TangerineRated ★ 5.0
HappyendRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 5.0
ChallengersRated ★ 4.0- KimchiRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Project Wolf HuntingRated ★ 0.5
NopeRated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.0