Series
Ratings
16
Saving My Stupid YouthRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 5.0
Hot SpotRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Goodbye EarthRated ★ 0.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Unlock the BossRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
WestworldRated ★ 5.0
Terrace House: Boys & Girls in the CityRated ★ 4.5
Busted! Season 1Rated ★ 0.5- 다큐프라임 - 수학의 위대한 여정Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5