Titles you rated
ReboundRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 2.5
Anyone But YouRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Dumb MoneyRated ★ 3.5
Eat Pray LoveRated ★ 3.0
WishRated ★ 2.5
ChallengersRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Bad Boys: Ride or DieRated ★ 2.5
Past LivesRated ★ 1.5
ExhumaRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
The BatmanRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 1.5