Movies
Ratings
538
Billy ElliotRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 3.5
UnbrokenRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 3.0
Love Me If You DareRated ★ 4.5
RayRated ★ 4.0
Antarctic JournalRated ★ 2.0
A Perfect GetawayRated ★ 2.5
MiseryRated ★ 4.0
White NightRated ★ 2.0
ChloeRated ★ 2.5
MoneyballRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 2.0
You Are My SunshineRated ★ 3.0