Titles you rated
Shutter IslandRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 1.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0