Titles you rated
Familiar WifeRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 5.0- DamoRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 2.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.5