Movies
Ratings
434
The FallRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
DuneRated ★ 2.5
SmugglersRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.5
AmélieRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Lucky Chan-silRated ★ 4.5
Macadam StoriesRated ★ 5.0
CruellaRated ★ 3.5