Titles you rated
The Pursuit of LoveRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
9 End 2 OutsRated ★ 4.5
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 3.0
Summer ScentRated ★ 2.5
The King of DramasRated ★ 3.5
Thank YouRated ★ 5.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 4.0
Pots of GoldRated ★ 4.0- Three FriendsRated ★ 3.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 5.0
My Rosy LifeRated ★ 3.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.5
Lovers in PragueRated ★ 3.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.5
Sharp2Rated ★ 4.0