Titles you rated
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
The Lincoln LawyerRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.5