Series
Ratings
44
Death's GameRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Encyclopedia of Useless Facts on Unbelievable Human BeingsRated ★ 4.5
Crime TriviaRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Earth ArcadeRated ★ 4.5
A Clean SweepRated ★ 5.0
The King of PigsRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
Manhunt: UnabomberRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.0